Honour Board

YEAR

PRESIDENT

SECRETARY

TREASURER

COACH

  1946  E.EXNER  K.GILBERT  L.TOWNER  C.TOMKINS
  1947  E.EXNER  C.TOMKINS  G.ROBINSON  J.ZANDER
  1948  E.EXNER  C.TOMKINS  G.ROBINSON  J.ZANDER
  1949  E.EXNER  C.TOMKINS  A.SCHRAMM  R.DOBSON
  1950  R.PHILLIPS  K.FOSTER  A.SCHRAMM  R.COCKS
  1951  E.EXNER  N.SCOTT  A.SCHRAMM  R.FINGER
  1952  J.KING  A.THOMPSON  A.SCHRAMM  J.HALL
  1953  G.THOMPSON  A.McCLEARY  A.SCHRAMM  J.HALL
  1954  G.THOMPSON  A.McCLEARY  R.ARNETT  K.ALLEN
  1955  G.THOMPSON  A.McCLEARY  R.ARNETT  A.GEORGE
  1956  E.EXNER  A.McCLEARY  N.SCOTT  F.WILLIAMS
  1957  E.EXNER/C.SHEPPARD  A.McCLEARY  G.GILL  J.KING
  1958  C.TOMKINS  A.McCLEARY  G.GILL  L.NICHOLSON
  1959  C.TOMKINS  A.McCLEARY  W.GILBERT  L.NICHOLSON
  1960  C.TOMKINS  A.McCLEARY  W.GILBERT  L.NICHOLSON
  1961  C.TOMKINS  A.McCLEARY  W.GILBERT  K.NODEN
  1962  C.TOMKINS  J.CALLOW  F.GILES  P.ZARRO
  1963  C.TOMKINS  J.CALLOW  F.GILES  P.ZARRO
  1964  C.TOMKINS  J.CALLOW  F.GILES  P.ZARRO
  1965  C.TOMKINS  J.CALLOW  F.GILES  R.DIGMAN
  1966  C.TOMKINS  J.CALLOW  F.GILES  R.DIGMAN
  1967  C.TOMKINS  J.CALLOW  F.GILES  B.WHALEBONE
  1968  C.TOMKINS  J.CALLOW  F.GILES  B.WHALEBONE
  1969  C.TOMKINS  J.CALLOW  F.GILES  R.ROLFE
  1970  C.TOMKINS  J.CALLOW  F.GILES  R.ROLFE
  1971  C.TOMKINS  R.CHESSELL  F.GILES  R.ROLFE
  1972  C.TOMKINS  F.WILLIAMS  F.GILES  R.ROLFE
  1973  C.TOMKINS  R.SHEEDY  F.GILES  R.ROLFE
  1974  C.TOMKINS  J.CALLOW  F.GILES  J.LAWSON
  1975  J.WILLIAMS  J.CALLOW  F.GILES  J.LAWSON
  1976  J.WILLIAMS/A.THOMPSON  G.WOOLLARD/R.ROBERTS  F.GILES  J.EAGLES
  1977  A.THOMPSON  R.ROBERTS  F.GILES  J.EAGLES 
  1978  A.THOMPSON   R.ROBERTS  F.GILES  J.EAGLES
  1979  A.THOMPSON   P.LLEWELLYN  F.GILES   J.EAGLES 
  1980  R.ROBERTS  P.LLEWELLYN  F.GILES  J.EAGLES 
  1981  R.ROBERTS  P.LLEWELLYN  F.GILES  S.BARNES
  1982  R.ROBERTS  P.LLEWELLYN  F.GILES  S.BARNES
  1983  R.ROBERTS  P.LLEWELLYN  F.GILES  G.WILLIAMS
  1984  G.KLEIN  P.LLEWELLYN/W.FENTON  F.GILES/K.McDONALD  J.EAGLES 
  1985  G.KLEIN  Mrs P.ARTHUR  W.FENTON  J.EAGLES
  1986  A.CALLOW  P.LLEWELLYN  J.GILBERT  A.HEAP
  1987  A.CALLOW  P.LLEWELLYN  J.GILBERT  A.HEAP
  1988  H.WESSEL  G.MILOJEVIC  J.GILBERT  A.HEAP
  1989  H.WESSEL  C.FISHER  B.FENTON  R.BIFFIN
  1990  G.KLEIN  G.HARWOOD  B.FENTON  R.BIFFIN  
  1991  G.KLEIN  G.BARNES  R.TEATHER  R.BIFFIN 
  1992  P.LLEWELLYN  G.BARNES  R.TEATHER  G.HOWARD 
  1993  P.LLEWELLYN   G.FREEMAN  R.TEATHER  G.TAYLOR
  1994  T.RYAN/R.DAWSON  G.FREEMAN  R.TEATHER  G.TAYLOR/P.STARBUCK 
  1995  K.KENNEDY  K.BROWN  M.B BOURKE  P.STARBUCK
  1996  K.KENNEDY  K.BROWN  M.B BOURKE  S.ROURKE
  1997  K.KENNEDY  K.OATEN  M.B BOURKE  S.ROURKE 
  1998  S.TRASK  I.BEVIS  M.B BOURKE  P.BARLOW 
  1999  G.CAMPBELL  I.BEVIS  M.B BOURKE  D.GREIG 
  2000  G.CAMPBELL  T.KOLARITCH  M.B BOURKE  D.GREIG 
  2001  G.CAMPBELL  G.PYBUS  M.B BOURKE  D.GREIG
  2002  G.MILOJEVIC  G.PYBUS  M.B BOURKE  D.GREIG/G.HOWARD 
  2003  G.MILOJEVIC  G.PYBUS   M.B BOURKE  K.BARDSLEY
  2004  S.WEIR  M.GRANT  I.BIRTHISEL  K.BARDSLEY
  2005  S.WEIR  M.GRANT  S.WEIR  K.BARDSLEY
  2006  S.WEIR  M.GRANT  J.WOLK  K.BARDSLEY
  2007  S.WEIR  S.WEIR/M.GRANT  M.VANNIN  K.BARDSLEY
  2008  S.WEIR  M.GRANT  M.VANNIN  K.BARDSLEY
  2009  S.WEIR  M.GRANT  H.BIRKENFELDS  K.BARDSLEY
  2010  P.LLEWELLYN  M.GRANT  S.WEIR  D.BOWER
  2011  P.LLEWELLYN  M.KAVANAGH  M.GRANT  D.BOWER 
  2012  P.LLEWELLYN  A.EASON  M.ANDERSON  S.WHYTE 
  2013  M.ANDERSON  M.KAVANAGH  L.GERLOFF  S.KAVANAGH
  2014   S.WEIR  H.BIRKENFELDS  L.CASTLEDINE  G.CONNOLLY
  2015  S.WEIR   H.BIRKENFELDS  H.BIRKENFELDS/  B.KING
       G.PELLISSIER